English Française Deutsch Slovenskı Českı Polski
transparent

PRŮMYSL PŘEHLED DOLLARSTORE

Prodejny ve stylu Dollar a Variety jsou malé nebo středně velké maloobchodníky, které nabízejí k prodeji široký sortiment zboží, včetně levných domácnosti, kuchyňské nádobí, drobné nářadí, produktů osobní péče, kosmetika, potřeby a vybavení pro kuchyňských výrobků organizace prostoru, drobné kancelářské doplňky, vánoční ozdoby, elektronické zařízení, zahradní doplňky, předměty domácí dekoraci, novinkami, hračkami, gadgets, hry, dárkové předměty, předměty pro domácí zvířata, knihy, malé elektronické zařízení, pásky, papírové výrobky, některé potraviny, nápoje a výrobky používané v automobilovém průmyslu

Některé zboží se prodává s jednotnou velmi nízkou cenu (např.$1.00) zatímco ostatní výrobky jsou nabízeny za mnohem nižší cenu v porovnání s cenami v populárním velkých prodejců a supermarkety. Tam jsou hlavně tři důvody, pro které Dollar a Variety prodejny jsou schopni prodávat výrobky s tak nízkou cenu:

  • Tyto výrobky mají velmi podobné vlastnosti jako originály nebo mají své vlastní značky label, často speciálně vyrobené pro tyto prodejny, kde jsem použil jsou mírně levnější komponenty a výrobní postupy, jako u výrobků určených pro masový trh.
  • Výrobky byly vyrobeny jiných zemích, kde náklady na pracovní sílu jsou nízké, a pak byli posláni do cílové země pro distribuci nebo prodej mnohem menší marži než podobné výrobky nabízené jinými dodavateli na masovém retailovém trhu.
  • Tyto výrobky byly nakoupeny od jiných velkých síť maloobchodních prodejen (supermarkets), přímý dovozce nebo distributor je konečné produkce výrobků s velmi nízkým propagační ceny a prodává za nižší ziskovou marži.

Dollar Styl Prodejen v USA a Kanadě

Tvůrce concept prodejně ve stylu Dollar je pravděpodobně Americká společnost Woolworth, který zahájil svůj první prodejny v roce 1878 v Watertown, New York. Tyto prodejny nabízejí zboží původně zahrnuty pouze pět a deset centů, i když později na konci 19. století ceny zboží byly různorodé a větší. Vzhledem k postupné inflace prodejny byly již nejsou schopni prodat zboží za pět nebo deset centů, a proto přišel být nazýván prodejna Variety nebo více obvykle prodejna, Dollar. S přihlédnutím k inflaci pět centů ($0.05) v roce 1913 je ekvivalentní $1.30 dolarů v roce 2015.

Maloobchod s prodejnu, ve stylu Dollar v USA a Kanadě má asi 45,000 maloobchodních prodejen, jejichž roční tržby dohromady více než $80 miliardů USD. Průměrný roční příjem na prodejně ve stylu Dollar je přibližně $1.5 na $2.0 milionů USD ročně. Největší taková síť maloobchodních prodejen v USA jsou především Dollar General, Family Dollar, Dollar Tree, 99 Cent Only, Deal$ v Kanadě je Buck or Two, Dollarama, Everything for a Dollar Store, Great Canadian Dollar Store, Dollar Giant, Your Dollar Store With More. Pokud chcete vidět fotky z typických prodejen, ve stylu Dollar v USA a Kanadě klikněte na následující odkaz: DollarStores_USA a Kanada

Zákazníci Dollar Styl Prodejen

Hlavní skupinu spotřebitelů Dollar styl prodejně se skládá z domácností / rodin s nízkými a středními příjmy, kteří žijí v malých městech, venkovských oblastech a ve velkých městských aglomerací. I když někteří lidé se mohou přidružit prodejny ve stylu Dollar a Variety na oblasti nízké a středně příjmy, ale toto srovnání není nutně vždy pravda. Například město Atherton, Kalifornie má prodejna ve stylu Dollar, která působí uvnitř městských omezení, i když průměrný příjem domácností v tomto městě, než přes $200,000 dolarů ročně. Obchodní řetězce 99 Cents Only se může pochlubit, že jejich nejoblíbenější prodejna je znám s filmovými hvězdami, kteří tam žijí, město v blízkosti Beverly Hills, Hollywood a Los Angeles, Kalifornie, kde drtivá většina populace má velmi vysoký příjem. Tento konkrétní prodejna prodává zboží ročně za více než $10 milionů dolarů ročně, zatímco průměrný obchod prodej 99 Cents Only, je asi $4 miliony dolarů ročně. To ukazuje, jak rozsáhlé a velké je popularita prodejně Dollar, jejich zákazníků demografické a možnost rozšíření působnosti maloobchodní nabídky spotřebitelských skupin s vyššími příjmy.

Ekonomické Prostředí

Zpomalení hospodářského růstu je především požehnáním pro prodejně ve stylu Dollar, který v roce 2008 a 2014 přispěl k poměrně velkému nárůstu spotřebitelských výdajů, včetně výdajů mezi kupujícím vysokých a středních příjmů. V letech 2012 a 2015, 80% domácností v USA navštívil a nákupu v prodejně ve stylu Dollar a jejich počet se postupně zvyšuje. Zatímco největší počet návštěv a nákupů ve většině prodejně, ve stylu Dollar aby spotřebitelé s nízkými a průměrnými příjmy jsou klienty s vyššími příjmy jsou nejrychleji rostoucí segment spotřebitelů ve výše uvedených prodejnách, což znamená nové příležitosti k otevření prodejen, ve stylu Dollar v oblastech s vysokou městských oblastech, kde se spotřebitelé více dominuje vyšších příjmů. Podle nejnovějších ekonomické analýzy prodejen ve stylu, Dollar před hlavní kanály dodávek ve spotřebním zbožím (CPG), a to jak mezi kupujícími s nízkými a vysoké zisky. V současné době, prodejny ve stylu Dollar, představují obzvláště velké výzvou pro ostatní kanály a maloobchodní prodejny, protože nabízejí pohodlí, jednoduchost a nízké ceny, které zůstávají atraktivní pro vědom hodnoty a ceny pro spotřebitele. Silné postavení obchodů průmyslu prodejně ve stylu Dollar v USA je stabilní a velmi nadějná zpráva, která potvrzuje zpráva časopisu FORTUNE 500, která ukazuje, síť prodejen, Dollar Tree a Family Dollar, vyhrál první (1) a druhé (2) místa respektive jako nejziskovější americké dluhopisy akciový trh v roce 2008, generování resp 60,8% a 38,9% návratnost investic držitelů výše uvedených dluhopisů. Pokud chcete číst zprávy ze zprávy časopisu Fortune 500 klikněte na následujících odkazy: FORTUNE 500 2008 finančné aktuality: Dollar Tree_zpráva & Family Dollar_zpráva

Variety Styl Prodejen v Evropě a jiných částech Světa

Většina prodejně ve stylu Dollar, působící mimo území Spojených Států a Kanady se běžně nazývají Variety styl prodejny. Tyto prodejny jsou v různých zemích a většina jejich názvy obsahují slovo z místní (cizí) jazyk, stejně jako použitá terminologie je nativní měnu, kterou použít. je to trochu těžší podrobnou analýzu prodejně, jako jsou Variety jako celek, vzhledem k jejich složitost a nedostatek včasných, spolehlivé údaje na rozdíl od snadno dostupné finanční zprávy Dollar styl prodejen v USA a Kanadě. Nicméně, v posledních letech dochází k významné vzestupný trend v počtu těchto obchodů již působí v různých částech světa, který povede k pozitivní hospodářské výsledky v budoucnu. Hlavní evropské sítě maloobchodních prodejen, jako Variety je:

  • Ve Spojeném Království: Poundland, 99p Store, Pound Strecher
  • V Německu: Euroshop, T€Di, Pfenningland
  • Ve Francii: Prisunic, Monoprix, Magasin à Prix Unique
  • V Itálie: NinetNine Cent Paradiso, Tutto a 99 Cent
  • V Nizozemsku: Euroland

Pokud chcete vidět fotky z typických prodejen, Variety v jiných zemích mimo USA a Kanadu, klikněte na následující odkaz: Variety_styl Prodejen v jiných částech Světa

Přehled

S ohledem na současné činnost, Dollar a Variety styl prodejen v mnoha zemích a jejich finanční výsledky za posledních několik let, a zejména výsledky byly dosaženy v USA a Kanadě a také v západní Evropě, Indii, Japonsku a Austrálie lze dospět k závěru, že v nadcházejících letech, bude tento úspěch ještě větší. Rychlý nárůst počtu prodejen v mnoha částech světa v posledních dvou letech a zejména v USA a Kanadě, podporu pro tvrzení, že prodejen ve stylu Dollar a Variety se najednou atraktivnější pro spotřebitele, kteří by se jinak dělat nákupy v tradičním velkém maloobchodní prodejny a supermarket. Prodejen ve stylu Dollar a Variety nabízí svým zákazníkům nejen komfort, blízkost, jednoduchost, pocit radosti z lovu na poklady, jako jak často zažíváme při nakupování, ale co je také velmi důležité...širokou škálu kvalitních základních produktů pro domácnosti a jednotlivé spotřebitele na nízké a dostupné ceny zboží bude vždy zůstane atraktivní z hlediska rodinného rozpočtu.

 


© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia