English Française Deutsch Slovenský Český Polski
transparent

BUDOUCI DOLARPLUS OBCHODY v EU

Obecný Popis & Charakteristiky...

  • Konkurenční a atraktivní maloobchodních cen, které přidávají hodnotu a ušetřit peníze pro každodenní spotřebitele.

  • Hlavním produktem kategorie zpracovatelský průmysl, které lidé potřebují, chtějí a používat každý den.

  • Široká škála produktů v desítkách hlavních kategorií.

  • Produkty vyráběné a dovážené nejen z jihovýchodní Asie, ale také z EU, USA, Kanadě, Japonsku a mnoha dalších zemích.

  • Známá název obchodu. Obchod patří k stejný název sítě prodejen po celé zemi, v níž působíme. DolarPlus® je registrovaná ochranná známka ve všech 28 zemích Evropské unie. Kliknutím vidět: DolarPlus® Ochranná Známka v EU.

  • Národní reklamy a marketingu program pro sítě všech obchodů v zemi.

  • Založení Nadace DolarPlus®. Primárním cílem Nadace DolarPlus® pomůže nevyléčitelně nemocné děti, děti žijí a jsou v péči dětských domovů. Nadace DolarPlus® bude také poskytovat finanční podporu útulků, které se starají o domácích a divokých zvířat.

  • Není těžké podnikat a řízení. Obchod DolarPlus® vyžaduje malé množství prodejního personálu. Není potřeba pro rozsáhlé vzdělávací programy pro nové zaměstnance.

  • Obchody DolarPlus® bude mít pozitivní dopad na ekonomiku prostřednictvím vytváření místních pracovních příležitostí. Zavázali jsme se dát přednost v najímání svobodné ženy s dětmi, které mají potíže při hledání vhodných pracovních míst.

  • Obchody DolarPlus® budou aktivně podílet na různých programech v místních komunitách a podporovat projekty, které jsou určeny pro dobro lidí, kteří žijí ve svých regionech. Závazek pro dobro komunity posílí pověst našich prodejen a vytvořit silné pouto loajality mezi zákazníky.

Jsme pevně přesvědčeni, že v blízké budoucnosti budou řetězce DolarPlus® být populární a smysluplný název pro většinu domácností ve střední a východní Evropě. Kliknutím na následující odkaz: DOLARPLUS OBCHODY-UMÍSTĚNÍ vidět příklady lokalit pro budoucí obchody.

V současné době, Ravena International LLC nabízí příležitost investovat v obchody DolarPlus® pro širokou veřejnost. Veřejná nabídka investice skončí v srpnu 2016 roky. Pro více informací klikněte na: PREZENTACE INVESTIC

Vyplňte prosím následující formulář, pokud chcete další informace.

VAŠE OSOBNÍ ÚDAJE JSOU CHRÁNĚNÁ

Název Firmy*
Osoba Kontact*
E-mailová Adresa*
Adresa*
Město / Okres / Kraj*   
Země Pobytu*
PSČ*
Telefonni Číslo*
Vaše Zpráva:

 


© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia