English Française Deutsch Slovenský Český Polski
transparent

FIRMA RAVENA

Ravena International LLC je obchodní podnikatelský subjekt registrovaný v Delaware, USA. Hlavní sídlo se nachází v Montrealu, Quebec, Kanada.

V současné době, firma pracuje na realizaci podnikatelského projektu, který vytvoří největší sítí se smíšeným zbožím maloobchodních prodejen ve střední a východní Evropě pod jednu zastřešující obchodu DolarPlus®.

Obchody budou nabízet zákazníkům široký sortiment zboží multidisciplinární, včetně (ale nejen) vybavení domácnosti, kuchyňské nádobí, čisticí prostředky, výrobky pro osobní péči, produkty péče o krásu, kosmetika, dárky, psací potřeby, novost, hračky, gadgets, potravinářských výrobků dlouhá životnost a mnohé další výrobky. Průměrná velikost úložitě DolarPlus® bude přibližně 3,000 čtverečních stop (275 m2) nabídka k prodeji přibližně 5,000 různých produktů v několika hlavních kategorií. Výrobky cenové rozpětí bude mít jeden (1) až deset (10) dolarů, ve srovnání s cenovém rozpětí od jednoho (1) až tři (3) dolarů za výrobky, které jsou prodávány v Severní Americe většina podobných víceodvětvovými obchodních řetězcích, jako je Dollar Tree, Family Dollar, 99 Cent, Dollarama a dal?í. Zvýžením horní cenový limit tří (3) až deset (10) dolarech nám umožní nabízet zákazníkům kvalitnější a trvanlivější výrobky vyrobené v zemích Evropské unie, USA, Japonsku a Kanadě.

První čtyři (4) korporátní vlastněné DolarPlus® obchody otevřou na podzim 2016 v Bratislavě, hlavním městě Slovenska. Cílem společnosti v regionu střední a východní Evropy; Slovensko, Česká republika, Polsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvatsko a pobaltské země, je otevřít 2,000 maloobchodních prodejen DolarPlus® na konci 2035 let.

vviz... prezentace investic   (anglická verze)
viz... balícek nabídky investicního    (anglická verze)

 


© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia