English Franēaise Deutsch Slovenskż Českż Polski
transparent

PRZYSZŁE SKLEPY DOLARPLUS W UE

Opis Ogólny i Cechy Charakterystyczne...

  • Konkurencyjne i atrakcyjne ceny detaliczne które dodają wartości i oszczędzają pieniądze dla codziennych konsumentów.

  • Główne kategorie produktów wielobranżowych których ludzie potrzebują, pragną i używają na codzień.

  • Szeroki asortyment produktów w kilkudziesieciu głównych kategoriach.

  • Wyroby produkowane i importowane nie tylko z Azji Południowo-Wschodniej, ale również z UE, USA, Kanady, Japonii i wielu innych krajów.

  • Dobrze znana nazwa sklepu. Sklep należy do tej samej nazwy sieci sklepów w całym kraju, w którym działamy. DolarPlus® jest zarejestrowanym znakiem handlowym we wszystkich 28 krajach Unii Europejskiej. Kliknij, aby zobaczyć: Znak Handlowy DolarPlus® UE.

  • Ogólnokrajowa reklama i program marketingowy dla sieci wszystkich sklepów znajdujących się w danym kraju.

  • Założenie Fundacji DolarPlus®. Podstawowym celem Fundacji DolarPlus® będzie pomoc nieuleczalnie chorym dzieciom, dzieciom mieszkających i będących pod opieką domów dziecka. Fundacja DolarPlus® zapewni również wsparcie finansowe schroniskom opiekujących się o domowe i dzikie zwierząta.

  • Nie trudna do prowadzenia działalność gospodarcza i zarządzanie. Sklep DolarPlus® wymaga niewielkiej liczby personelu sprzedaży. Nie ma potrzeby stosowania rozbudowanych programów szkoleniowych dla nowych pracowników.

  • Sklepy DolarPlus® będą miały pozytywny wpływ na gospodarkę poprzez tworzenie możliwości lokalnego zatrudniania. Zobowiązujemy się dać preferencje w zatrudnianiu samotnych kobiet z dziećmi, które mają trudności ze znalezieniem odpowiedniego stanowiska pracy.

  • Sklepy DolarPlus® będą aktywnie uczestniczyć w różnych programach w lokalnych społecznościach i wspieral projekty, które są przeznaczone dla dobra ludzi mieszkających w swoich regionach. Zaangażowanie dla dobra społeczności wzmocni reputację naszych sklepów i stworzy silną wieź lojalności wśród klientów.

Jesteśmy mocno przekonani, że w niedalekiej przyszłości sieć sklepów DolarPlus® będzie popularną i wymowną nazwą dla większości gospodarstw domowych w Europie Środkowej i Wschodniej. Kliknij na poniższy link: DOLARPLUS SKLEPY-LOKALIZACJE aby zobaczyć przykłady miejsc lokalizacji przyszłych sklepów.

Obecnie, Ravena International LLC oferuje możliwość zaiwestowania w sklepy DolarPlus® dla ogółu społeczeństwa. Publiczna oferta inwestycyjna kończy sie w sierpniu 2016 roku. Po więcej informacji kliknij: PREZENTACJA INWESTYCJI

Prosimy o wypełnienie poniższego formularza, jeśli pragniecie Państwo uzyskać dodatkowe informacje.

TWOJE DANE OSOBOWE SĄ CHRONIONE.

Nazwa Firmy*
Osoba Kontakt*
Email Adres*
Adres zamieszkania*
Miasto / Województwo*    
Kraj zamieszkania*
Kod pocztowy*
Numer telefonu*
Twoja Wiadomość:

 


© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia