English Franēaise Deutsch Slovenskż Českż Polski
transparent

FIRMA RAVENA

Ravena International LLC jest komercyjnym podmiotem gospodarczym zarejestrowanym w stanie Delaware, USA. Główna siedziba firmy znajduje się w mieście Montreal, Quebec, Kanada.

Obecnie, firma pracuje nad wdrożeniem projektu biznesowego, który stworzy największą sieć wielobranżowych sklepów detalicznych w Europie Środkowej i Wschodniej pod jednym szyldem handlowym DolarPlus®.

Sklepy będą oferować klientom szeroką gamę towarów wielobranżowych w tym (ale nie tylko) artykuły gospodarstwa domowego, kuchenne, środki czystości, produkty do pielęgnacji ciała, produkty do pielęgnacji urody, kosmetyki, upominki, materiały piśmienne, nowości, zabawki, gadżety, produkty spożywcze z długiem okresem trwałości i wiele innych towarów. Przeciętna kubatura sklepu DolarPlus® będzie okolo 3.000 stóp kwadratowych (275 m2) oferując na sprzedaż ok. 5.000 różnych produktów w kilkudziesięciu głównych kategoriach. Przedział cenowy produktów będzie od jednego (1) do dziesięciu (10) dolarów, w porównaniu z przedziałem cenowym od jednego (1) do trzech (3) dolarów dla produktów, które są sprzedawane w Ameryki Północnej przez większość podobnych wielobranżowych sieci sklepów detalicznych takich jak Dollar Tree, Family Dollar, 99 Cent, Dollarama i inne. Zwiększenie górnej granicy cenowej z trzech (3) do dziesięciu (10) dolarów pozwoli nam zaoferować klientom więcej jakościowych i trwalszych produktów wytwarzanych przez kraje Unii Europejskiej, USA, Japonii i Kanady.

Pierwsze cztery (4) firmowe wielobranżowe sklepy DolarPlus® będą otwarte na jesień 2016 roku w mieście Bratysława, stolicy Słowacji. Celem firmy w regionie Europy Środkowej i Wschodniej; Słowacja, Czechy, Polska, Węgry, Rumunia, Bułgaria, Słowenia, Chorwacja i kraje bałtyckie jest otwarcie 2.000 sklepów wielobranżowych DolarPlus® do końca 2035 roku.

zobacz... prezentacja inwestycji
zobacz... pakiet oferty inwestycyjnej

 


© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia