English Française Deutsch Slovenský Český Polski
transparent

DOLARPLUS OBCHODY V EÚ

Všeobecný Popis a Charakteristiky...

  • Konkurenčné a atraktívne maloobchodných cien, ktoré pridávajú hodnotu a ušetriť peniaze pre každodenné spotrebiteľa.

  • Hlavným produktom kategórie spracovateľský priemysel, ktoré ľudia potrebujú, chcú a používať každý deň.

  • Široká škála produktov v desiatkach hlavných kategórií.

  • Produkty vyrábané a dovážané nielen z juhovýchodnej Ázie, ale aj z EÚ, USA, Kanade, Japonsku a mnohých ďalších krajinách.

  • Známa názov obchodu. Obchod patrí k rovnaký názov siete predajní po celej krajine, v ktorej pôsobíme. DolarPlus® je registrovaná ochranná známka vo všetkých 28 krajinách Európskej únie. Kliknutím vidieť: DolarPlus® EU Ochranná Známka v EÚ.

  • Národné reklamy a marketingu program pre siete všetkých obchodov v krajine.

  • Založenie Nadácie DolarPlus®. Primárnym cieľom Nadácie DolarPlus® pomôže nevyliečiteľne choré deti, deti žijú a sú v starostlivosti detských domovov. DolarPlus® Nadácia bude tiež poskytovať finančnú podporu útulkov, ktoré sa starajú o domácich a divých zvierat.

  • Nie je ťažké podnikať a riadenia. Obchod DolarPlus® vyžaduje malé množstvo predajného personálu. Nie je potreba pre rozsiahle vzdelávacie programy pre nových zamestnancov.

  • Obchody DolarPlus® bude mať pozitívny dopad na ekonomiku prostredníctvom vytvárania miestnych pracovných príležitostí. Zaviazali sme sa dať prednosť v najímanie slobodné ženy s deťmi, ktoré majú ťažkosti pri hľadaní vhodných pracovných miest.

  • Obchody DolarPlus® budú aktívne podieľať na rôznych programoch v miestnych komunitách a podporovať projekty, ktoré sú určené pre dobro ľudí, ktorí žijú vo svojich regiónoch. Záväzok pre dobro komunity posilní povesť našich predajní a vytvoriť silné puto lojality medzi zákazníkmi.

Sme pevne presvedčení, že v blízkej budúcnosti budú reťazce DolarPlus® byť populárny a zmysluplný názov pre väčšinu domácností v strednej a východnej Európe. Kliknutím na nasledujúci odkaz: DOLARPLUS STORES-UMIESTNENIE vidieť príklady lokalít pre budúce obchody.

V súčasnej dobe, Ravena International LLC ponúka príležitosť investovať v obchody DolarPlus® pre širokú verejnosť. Verejná ponuka investície skončí v auguste 2016 roky. Pre viac informácií kliknite na: INVESTÍCIE PREZENTÁCIE

Vyplňte prosím nasledujúci formulár, ak chcete ďalšie informácie.

VAŠE OSOBNÉ ÚDAJE SÚ CHRÁNENÉ

Názov Firmy*
Osoba Kontact*
E-mailová Adresa*
Adresa*
Mesto / Okres / Kraj*   
Krajiny Pobytu*
PSČ*
Telefónne Číslo*
Vaša Správa:

 

© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia