English Française Deutsch Slovenský Český Polski
transparent

FIRMA RAVENA

Ravena International LLC je obchodný podnikateľský subjekt registrovaný v štate Delaware, USA. Hlavné sídlo sa nachádza v meste Montreale, Quebec, Kanada.

V súčasnej dobe, firma pracuje na realizáciu podnikateľského projektu, ktorý vytvorí najväčšiu sieť pobočiek multi-predajní v strednej a východnej Európe pod jednu zastrešujúcej obchodu DolarPlus®.

Obchody budú ponúkať zákazníkom široký sortiment tovaru multidisciplinárne, vrátane (ale nielen) vybavenie domácnosti, kuchynský riad, čistiace prostriedky, výrobky pre osobnú starostlivosť, produkty starostlivosti o krásu, kozmetika, darčeky, písacie potreby, novosť, hračky, gadgets, potravinárskych výrobkov dlhá životnosť a mnohé ďalšie tovary. Priemerná veľkosť úložiska DolarPlus® bude približne 3000 štvorcových stôp (275 m2) ponuka na predaj približne 5000 rôznych produktov v niekoľkých hlavných kategórií. Výrobky Cenové rozpätie bude mať jeden (1) až desať (10) dolárov, v porovnaní s cenovom rozpätí od jedného (1) až tri (3) dolárov za výrobky, ktoré sú predávané v Severnej Amerike väčšina podobných multisektorovými obchodných reťazcoch, ako je Dollar Tree, Family Dollar, 99 Cent, Dollarama a ďalšie. Zvýžením horný cenový limit troch (3) až desať (10) dolároch nám umožní ponúkať zákazníkom kvalitnejšie a trvanlivejšie výrobky vyrobené v krajinách Európskej únie, USA, Japonsku a Kanade.

Prvé štyri (4) korporátne vlastnené DolarPlus® obchody otvoria na jeseň 2016 v Bratislave, hlavnom meste Slovenska. Cieľom spoločnosti v regióne strednej a východnej Európy; Slovensko, Česká republika, Poľsko, Maďarsko, Rumunsko, Bulharsko, Slovinsko, Chorvátsko a pobaltské krajiny, je otvoriť 2,000 obchodných domoch DolarPlus® na konci 2035 rokov.

pozri... prezentácia investícií   (anglická verzia)
pozri... balícek ponuky investicného   (anglická verzia)

 

© Ravena International LLC     Designed and Powered by Advanced EMedia